وان پلاس قبلاً تأیید کرده است که اولین ساعت هوشمند خود را در کنار سری OnePlus 9 در تاریخ 23 مارس که نزدیک گوشه است راه اندازی خواهد کرد. در حالی که نام دستگاه هنوز مشخص نیست ، “OnePlus Watch” نامیده می شود. در حال حاضر ، قبل از راه اندازی ، نشت جدید بیشتر مشخصات دستگاه آینده را فاش کرده است.

این اطلاعات از گزارشی توسط پرایس بابا گرفته شده است که با آژانس خبره ایشان آگروال همکاری کرده است. در حالی که OnePlus هنوز چیزی در مورد پوشیدنی آینده خود نگفته است ، ما اکنون تقریباً همه چیز را در مورد دستگاه می دانیم. ساعت OnePlus دارای صفحه شماره گیری مدور است که می تواند 46 میلی متر باشد. گفته می شود که در دو نوع رنگ مشکی و نقره ای در دسترس است. علاوه بر این ، با درجه IP68 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب ارائه می شود. از این رو ، می توانیم فرض کنیم که شنا را به عنوان بخشی از حالت های تناسب اندام خود ارائه دهد. این می تواند با 4 گیگابایت حافظه داخلی باشد.

نشت ساعت OnePlus می گوید که این قابلیت تشخیص خودکار تمرین ، حالت شنا ، ردیابی خواب ، نظارت بر ضربان قلب ، ردیابی استرس و موارد دیگر را ارائه می دهد. یک حسگر SpO2 در آن وجود خواهد داشت. در ادامه این نشریه گفته شده است كه می توانیم انتظار داشته باشیم كه ساعت دارای “تعداد زیادی از حالت های ردیابی فعالیت” باشد. این دستگاه به شما امکان برقراری یا پاسخگویی به تماس های تلفنی ، نمایش اعلان ها و کنترل موسیقی در تلفن هوشمند را می دهد.

علاوه بر این ، طبق آخرین نشت ساعت OnePlus ، این پوشیدنی به عنوان یک کنترل از راه دور برای تلویزیون های OnePlus دو برابر می شود. یکی از مهمترین ویژگی های تلفن های هوشمند OnePlus – Warp Charge – ورود به ساعت هوشمند نیز است. با این حال ، چه نوع شارژ سریع از نظر توان ارائه می شود هنوز مشخص نیست. گفته می شود که Warp Charge شما را قادر می سازد تا فقط با 20 دقیقه شارژ به مدت یک هفته از ساعت OnePlus استفاده کنید. از این رو ، می توانیم فرض کنیم که WearOS را اجرا نکند.

از هم اکنون ، هیچ صحبتی در مورد پردازنده وجود ندارد. می تواند در دو نوع استاندارد و LTE در دسترس باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *