همانطور که ماه گذشته اعلام شد ، مایکروسافت هدست بی سیم Xbox خود را در 30 بازار در سراسر جهان راه اندازی کرده است و در ایالات متحده ، در وب سایت خود ، هدست جدید در زمان نوشتن این مقاله به فروش رسیده است. لوازم جانبی جدید از 16 فوریه برای پیش سفارش در دسترس بود.

این فناوری با همان بی سیم Xbox به عنوان کنترل کننده ها ساخته شده است ، بنابراین مایکروسافت نوید صدای تأخیر کم و بدون تاخیر را می دهد و علاوه بر این ، شما از فناوری صوتی چند فضایی فضایی پشتیبانی می کنید. Dolby Atmos DTS Heaphone: X و Windows Sonic همه پشتیبانی می شوند. اگر بخواهید می توانید از آن در رایانه های شخصی و تلفن های هوشمند با اتصال بلوتوث نیز استفاده کنید.

طراحی این هدست در نوع خود بی نظیر است و دارای صفحات چرخشی چرخان در هر گوش است ، تا حدی شبیه هدفونهای سطح مایکروسافت. در اینجا ، یکی از شماره گیری ها میزان صدا را تنظیم می کند ، در حالی که دیگری تعادل بین بازی و صدای چت را تنظیم می کند ، بنابراین می توانید شنیدن دوستان یا بازی خود را در صورت نیاز اولویت قرار دهید. از نظر ظاهری ، باید کاملاً در جدیدترین کنسول های Xbox با طراحی کاملاً مینیمال باشد.

مایکروسافت همچنین اعلام کرد که با Dolby همکاری کرده تا Dolby Atmos را برای فعال سازی هدفون از طریق برنامه Dolby Access در دو مرحله ساده ارائه دهد:

  • هدست بی سیم Xbox را به کنسول یا رایانه Windows 10 خود متصل کنید
  • برنامه Dolby Access را بارگیری و باز کنید

در صفحه بارگیری برنامه ، در پایین صفحه اعلانی مبنی بر تأیید فعال سازی “Dolby Atmos برای هدفون برای استفاده آماده است” دریافت می کنید که با شمارش معکوس آزمایش هدست بی سیم Xbox در گوشه سمت راست بالای صفحه قابل تأیید است صفحه نمایش فعال سازی رایگان تا ساعت 11:59 UTC-12 در تاریخ 30 سپتامبر 2021 ادامه دارد و پس از آن شما نیاز به خرید از طریق برنامه Dolby Access خواهید داشت.

هدست بی سیم Xbox در خرده فروشان مختلفی از جمله آمازون در ایالات متحده و انگلیس در دسترس خواهد بود. اگرچه به نظر می رسد بعضی از آنها در زمان نوشتن هنوز لیست آنها را برای خرید در دسترس قرار نداده اند ، اما باید امروز با قیمت 99.99 دلار نشان داده شوند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *