شماره تلفن‌های تماس :

۰۲۱-۸۸۶۶۰۹۲۰

۰۲۱-۸۸۶۶۰۹۲۱

ارتباط از طریق واتس اپ :

۰۹۱۲۵۴۳۵۰۳۵

نشانی دفتر شرکت : 

تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بلوار میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، برج B، طبقه ششم، واحد ۶۰۱

 

سوالات متداول

پرسش های اطلاعاتی

با ورود به حساب کاربری خود و قسمت سفارشات می توانید به تمامی سفارشات گذشته خود دسترسی داشته باشید 

ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم و محصولات بصورت بسته بندی شده در انبار شرکت نگهداری می شود . در حال حاضر فروشگاهی جهت مراجعه حضوری و تست و بررسی محصولات  قبل از خرید وجود ندارد . 

پیشنهاد می کنیم انتخاب خود را بر اساس توضیحات درج شده و تصاویر  متعددی که از محصولات در سایت وجود دارد انجام دهید . 

مطابق با قوانین فروش آنلاین می توایند تا ۷ روز از تاریخ خرید ، در صورتی که کالا استفاده نشده و در همان وضعیت اولیه کالای ارسال شده باشد ،نسبت به عودت کالای خریداری شده و دریافت هزینه کامل پرداختی بدون هزینه ارسال اقدام فرمایید . پرداخت وجه به شما ۲۴ ساعت کاری بعد از دریافت کالا در شرکت و بررسی وضعیت آن توسط کارشناسان شرکت به حساب اعلامی انجام خواهد شد . 

برای برخی از کالا های پر فروش و پرطرفدار قبل از موجود شدن کالا در سایت قابلیت پیش خرید فعال می گردد . در این حالت شما مبلغ درج شده در سایت را واریز و به محض دریافت کالا در انبار ، ارسال آن برای شما انجام خواهد شد . بدیهی است حق لغو سفارش تا پیش از ارسال آن برای شما محفوظ است و درصورت هرگونه مشکل در تامین کالا شرکت می تواند نسبت به عودت وجه شما و عدم ارسال محصول اقدام نماید. زمان براوردی برای تحویل کالا حدودی بوده و می تواند با تاخیر و یا تعجیل همراه گردد .

ارسال سفارشات در تهران از طریق پیک و الوپیک مطابق با زمان بندی اعلامی انجام می شود . 

ارسال سفارشات در شهرستان از طریق پست و تیپاکس می باشد که پیامکی از طرف این شرکتها بری شما ارسال می گردد . در صورت بروز هر گونه مشکل در این خصوص می توانید وضعیت سفارش خود را از طریق پیام در واتس اپ در ساعات اداری پیگیری نمایید