شایعه شده است که میزبان بسیاری از دستگاه های جدید اپل – از جمله iPad Pro ، iPad Mini و ردیاب شی AirTags برای اولین بار در ماه آوریل ارائه می شود. البته ، هیاهوی تبلیغاتی و گمانه زنی ها در همه جا وجود دارد ، به ویژه در مورد تازه سازی iPad Pro آینده و نسخه های به روزرسانی شده در جدول ، با دو مورد از مهمترین تغییرات صفحه نمایش Mini-LED و پشتیبانی mmWave 5G است. اما ممکن است یک شگفتی بزرگ دیگر نیز وجود داشته باشد. طبق گزارش بلومبرگ ، ممکن است پورت Thunderbolt را در مدل های آتی iPad Pro اپل ببینیم. آنچه در آن آمده است:

در حال حاضر ، آیپد پرو 2020 از یک پورت USB Type-C استفاده می کند که در واقع با پورت تاندربولت مدرن به نظر می رسد ، مگر اینکه آرم «رعد و برق» را مشاهده کنید. اما یک تفاوت اساسی وجود دارد. پورت تاندربولت هر کاری را که یک پورت USB-C می تواند انجام دهد ، انجام می دهد ، اما بسیار سریعتر. شارژ باشد یا انتقال داده ، همه چیز سریعتر است. به علاوه ، برای رانندگی در مدل های با وضوح بالا و انتقال سیگنال های ویدئویی سنگین ساخته شده است.

به عنوان مثال ، درگاه Thunderbolt 3 در M1 MacBook Pro جدید امکان انتقال تئوری اطلاعات 40Gb / s را فراهم می کند. به علاوه ، می تواند تا یک مانیتور خارجی 6K با نرخ تازه سازی صفحه نمایش 60 هرتز رانندگی کند. اگر به روزرسانی آیپد پرو 2021 با درگاه تاندربولت همراه باشد ، به عنوان یک ماشین محاسبات جدی ، جذابیت چشمگیری در آن ایجاد می کند.

گفته می شود تراشه سری A در داخل آن به اندازه سیلیکون M1 در داخل مکینتاش جدید قدرتمند است ، بنابراین شما نیز نگران کمبود قدرت نخواهید بود. با این حال ، مشخص نیست که آیا اپل برای هر دو اندازه یکسان عمل می کند یا یک درگاه Thunderbolt منحصر به مدل بزرگتر 12.9 اینچی خواهد بود.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *