در اوایل امروز ، ما با گزارشی عمده روبرو شدیم که نشان می دهد کمبود نیمه هادی جهانی و مشکلات مربوط به تأمین اجزای سازنده به سختی سامسونگ را تحت تأثیر قرار داده است. بحران پیش رو آنقدر شدید است که سامسونگ امسال از عرضه گوشی سری Galaxy Note چشم پوشی می کند و فقط در سال آینده یا حتی بعداً دوباره به این سری بازمی گردد. با این حال ، برنامه ریزی برای دو دستگاه تاشو جدید هنوز سالم است.

طبق گزارش SamMobile ، سامسونگ در حال برنامه ریزی برای جایگزینی Galaxy Z Fold2 و Galaxy Z Flip در برهه ای از Q3 2021. است ، به طور آزمایشی Galaxy Z Flip3 و Galaxy Z Flip2 نامیده می شود ، دستگاه های جدید تاشو سامسونگ داخلی های پیشرفته ای را به در جدول ، جزئیات دقیق در مورد تغییراتی که در حال انتقال است هنوز مشخص نیست.

جالب اینجاست که Galaxy Z Fold3 با ارائه پشتیبانی از قلم S Pen تا حدی سعی خواهد کرد جای خالی تلفن جدید سری Galaxy Note را در سال جاری برطرف کند. طبق شایعات ، سامسونگ در حال اصلاح فناوری ذاتی است که به کاربران امکان می دهد با استفاده از S Pen از صفحه نمایش بزرگتر Galaxy Z Fold3 نهایت استفاده را ببرند. و مهمتر اینکه ، طبق شایعات ، تلفن دارای یک اسلات اختصاصی برای قرار دادن قلم است.

به طور قابل توجهی ، اوایل سال جاری ، هنگامی که سامسونگ پشتیبانی از قلم را به Galaxy S21 Ultra اضافه کرد ، نشانه هایی از این موارد را دریافت کردیم. با این حال ، پرچمدار دوربین محور شیار S Pen ندارد و در حال حاضر از قلم استفاده می کند که ویژگی های پیشرفته S Pen را که با Galaxy Note 20 duo به آن دسترسی داشتیم ، از دست می دهد.

SamMobile علاوه بر این ادعا می کند که جانشین محبوب Galaxy S20 FE با نام Fan Edition در Q4 2021 عرضه می شود. اکنون ، این یکی تعجب آور نیست. سامسونگ چندی پیش تأیید کرد که هر سال نسخه های Fan Edition پرچمداران Galaxy S خود را رو به جلو راه اندازی می کند. به طور آزمایشی Galaxy S21 FE، می توان انتظار داشت که از یک گل سرسبد SoC ، پشتیبانی از 5G و بسته بندی سخت افزار دوربین قدرتمند و همچنین ترفندهایی که از سری Galaxy S21 به ارث برده اند ، بهره ببرد.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *