از سال گذشته یا به این سو ، اپل در هند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. غول کوپرتینو مونتاژ آیفون SE 2020 و آیفون 11 را در هند آغاز کرد تا از پرداخت عوارض سنگین واردات جلوگیری کند. اکنون ، غول کوپرتینو قصد دارد جدیدترین گوشی هوشمند پرچمدار خود ، آیفون 12 را در هند تولید کند تا فروش خود را در این کشور افزایش دهد.
طبق گزارش اخیر Business Standard (paywalled) ، اپل به دنبال انتقال حدود 7-10٪ از ظرفیت تولید خود از چین به هند است. در این روند ، این شرکت امسال تولید آیفون 12 را در هند آغاز خواهد کرد. این مرکز در صنعت صنعت Hon Hai Precision (Foxconn) واقع در تامیل نادو خواهد بود. این واحد تولیدی همان تولید آیفون 11 در هند از سال 2020 است.

بنابراین ، اپل به زودی از منابع واحد تولیدی مستقر در چنای خود برای تولید آخرین پرچمدار استفاده خواهد کرد. این تنها دومین پرچمدار اپل است که در هند تولید می شود. این شرکت در حال حاضر آیفون XR ، آیفون SE 2020 و آیفون 11 را در کشور تولید می کند. آخرین اقدام در زمانی صورت گرفته است که دولت قصد دارد تولیدات محلی را افزایش دهد تا ابتکار عمل “ساخت در هند” را تقویت کند.

در نتیجه ، ما دیده ایم که اپل سعی دارد با انتقال واحدهای تولیدی خود از چین به بازار هند نفوذ کند. بنابراین ، این شرکت در حال برنامه ریزی برای انتقال تولید iPhone 12 Mini از چین به هند است. این تصمیم ، طبق منابع ، هنوز نهایی نشده است. علاوه بر این ، طبق گزارش های قبلی ، این شرکت می تواند به زودی تولید iPad در هند را آغاز کند و در حال حاضر در حال مذاکره با دولت است.

علاوه بر این ، دستگاه های ساخته شده در هند آیفون 12 در کشور خرده فروشی می شوند ، و همچنین به کشورهای دیگر صادر می شوند. علاوه بر این ، اپل به محض شروع به تولید دستگاه، مجبور به پرداخت عوارض واردات برای آیفون 12 نیست. در نتیجه ، ممکن است در ماه های آینده شاهد کاهش قیمت آیفون 12 در هند باشیم.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *