بر اساس گزارش جدید ، انتظار می رود سال آینده اپل وارد تجارت واقعیت افزوده شود و این کار با راه اندازی هدست AR آغاز خواهد شد. اگرچه این محصول ممکن است برای بسیاری از کاربران گران قیمت باشد ، اما باید دروازه ای برای پوشیدنی دیگر باشد که به سر نصب می شود ، اما انتظار می رود که این محصول دیرتر وارد بازار شود.

گزارش تازه ای از TF International Securities Ming-Chi Kuo حاکی از آن است که هدست AR اپل در سال 2022 وارد بازار می شود و به دنبال آن یک عینک هوشمند نیز در سال 2025 با نام آزمایشی ‘Apple Glass’ نامگذاری می شود. 3000 دلار است ، بنابراین کو با ذکر قیمت 1000 دلار ممکن است راحتی مشتریان آینده را در آنجا راحت کند. صرف نظر از این ، هنوز شیب دار است و ممکن است فقط تعداد اندکی از کاربران آیفون را هدف قرار دهد.

گفته می شود که این هدست AR از فاکتور شکل کلاه ایمنی برخوردار است ، گزارش قبلی حاکی از آن است که از شش لنز دوربین ، یک اسکنر LiDAR ، یک سنسور ToF و ضبط ویدئو 8K برای تجربه حداکثر مشاهده در زندگی واقعی برخوردار است. همچنین این احتمال وجود دارد که این هدست دارای هدبندهای قابل تعویض باشد و از فناوری صوتی فضایی پشتیبانی کند تا به این تجربه اضافه شود.

گزارش شده است که پس از انتشار هدست AR ، اپل در سال 2025 یک عینک هوشمند عرضه خواهد کرد. ظاهراً ، اپل قصد دارد این دستگاه را با تأکید بر کارایی باتری ، بسیار سبک وزن کند. این ممکن است توضیح دهد که طبق گزارش های قبلی ، غول فناوری در حال عبور از موانع توسعه است. همین امر ممکن است به همین دلیل باشد که گزارش قبلی ادعا می کند رئیس مهندسی سخت افزار اپل ، دن ریچیو و تیمش روی هدست AR کار کرده اند. برای جلوگیری از موانع بالقوه توسعه

گرچه ما از شنیدن این محصول بسیار هیجان زده هستیم ، اما اکیداً توصیه می کنیم گزارش کوو را با کمی نمک درمان کنید ، زیرا در این چند ماه اتفاقات زیادی می افتد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *