آیفون های 2023 دارای چیپ مودم 5جی ساخت اپل

اپل در معامله ای به ارزش ۱ میلیارد دلار در اواسط سال ۲۰۱۹ تجارت مودم گوشی های هوشمند اینتل را خریداری کرد. این اقدام بخشی از برنامه های بلند مدت اپل برای ایجاد مودم ۵G آیفون خود بود و اکنون گزارشی نشان داده است که چه زمانی می توان آن را راه اندازی کرد.

Blayne Curtis و Thomas O´Malley تحلیلگران Barclays در یک یادداشت تحقیقاتی (از طریق MacRumors) فاش کردند که پیش بینی می شود مودم ۵G آیفون داخلی اپل برای اولین بار در سری آیفون های ۲۰۲۳ برای اولین بار ظاهر شود.

همانطور که در اسناد قانونی مربوط به سال ۲۰۱۹ مشخص شده است ، اپل متعهد شده است که حداقل تا سال ۲۰۲۲ از مودم های کوالکام استفاده کند. فراتر از این هیچ تضمینی وجود ندارد ، بنابراین معرفی یک مودم ۵G سفارشی در سال ۲۰۲۳ زمان مناسبی خواهد بود.

انتظار می رود اولین مودم Apple Silicon از هر دو شبکه mmWave و زیر ۶GHz 5G پشتیبانی کند ، با توجه به این واقعیت که پشتیبانی مشابهی به صورت استاندارد در سری فعلی آیفون ۱۲ ارائه می شود جای تعجب ندارد.

همانند سایر تراشه های طراحی شده توسط اپل ، یک یا چند شرکت شخص ثالث تولید را مدیریت خواهند کرد. یادداشت تحقیقاتی که امروز به اشتراک گذاشته شده نشان می دهد که اپل قصد دارد با شریک زندگی طولانی مدت TSMC همکاری کند.

معرفی یک مودم ۵G آیفون سفارشی می تواند همزمان با یک طراحی مجدد عمده آیفون باشد. به طور مشخص ، تحلیلگر مینگ-چی کو اوایل ماه جاری فاش کرد که اپل قصد دارد یک آیفون تمام صفحه را برای انتشار در اواخر سال ۲۰۲۳ در نظر بگیرد.

شایعه شده است که یک آیفون ۸ اینچی تاشو برای سال ۲۰۲۳ نیز در این کارت ها وجود دارد ، اگرچه این محصول ممکن است لغو شود.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© کپی رایت - اسپیگن | نماینده رسمی محصولات اسپیگن، انرژیا، یونیک، جی سی پال و موفی