اتومبیل های آینده کاملا الکتریکی می شوند

شرکت ولوو به تازگی اعلام کرد که برنامه دارد تا سال ۲۰۳۰ تولید اتومبیل با پیشرانه احتراق داخلی را متوقف ساخته و به سمت اتومبیل‌های تمام الکتریکی خواهد رفت. این شرکت اعلام داشته در کمتر از ۱۰ سال می‌خواهد تنها مدل تمام الکتریکی عرضه دارد.

این شرکت متعلق به کمپانی چینی Geely، معتقد است تا سال ۲۰۲۵ بیش از ۵۰ درصد تولید خود را به سمت اتومبیل‌های کاملا الکتریکی خواهد برد. سپس ۵ سال بعد باید شاهد حذف کامل مدل‌های احتراقی باشیم و گزینه‌های الکتریکی جایگزین می‌شود.

اتومبیل های آینده الکتریکی می شوند

علاوه بر این، ولوو قصد دارد اتومبیل‌های برقی خود را تنها به صورت آنلاین به فروش برساند، اگرچه نمایندگی‌ها همچنان در تعمیر، سرویس و تحویل خودروها به مشتریان حضور فیزیکی دارند. ولوو همچنین می‌خواهد با خرید آنلاین، خط تولیدی شفاف و ساده داشته باشد.

وسایل نقلیه الکتریکی به دلیل سرمایه گذاری‌های سنگین شرکت‌هایی مانند تسلا، در روند گسترش بسیار عملکرد خوبی داشتند. در حالی که تولیدکنندگان خودرو متعهد به ساخت تنها خودروهای الکتریکی هستند، شرکت‌هایی مانند آمازون نیز متعهد بوده ناوگان حمل و نقل را با ون‌های برقی جایگزین کنند، که نشان می‌دهد در آینده نزدیک شاهد حذف اتومبیل‌های احتراقی هستیم. به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود تا برنامه ولوو را شاهد باشیم.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© کپی رایت - اسپیگن | نماینده رسمی محصولات اسپیگن، انرژیا، یونیک، جی سی پال و موفی