گفته می شود YouTube در حال برداشتن مراحل اضافی برای جلوگیری از آپلود شدن فیلم هایی است که دارای محتوای دارای حق چاپ هستند در سیستم عامل خود. مشاور رسانه های اجتماعی و مفسر صنعت مت ناوارا اولین کسی بود که متوجه ویژگی جدید شد. هنگام بارگذاری یک ویدئو در YouTube ، صفحه جدیدی به او ارائه شد که خاطر نشان می کند YouTube فیلم را از نظر وجود حق نسخه برداری بررسی می کند که ممکن است قابلیت مشاهده آن را محدود کند.

طبق اخطار ، کاربران این فرصت را خواهند داشت که مشکلات پیش از انتشار را برطرف کنند. با این حال ، در این نمونه ، هیچ مسئله مربوط به حق چاپ در طول فرآیند یافت نشد. تصور کنید که ضرر خود را از دست داده اید ، یا بدتر از آن ، کاملاً از سیستم عامل بیرون رانده شده اید ، به این دلیل که به طور تصادفی چند ثانیه موسیقی پس زمینه را در یکی از ویدیوهای خود قرار داده اید.

ماه گذشته ، به نظر می رسید افسران پلیس در بورلی هیلز هنگام فیلمبرداری عمداً موسیقی با حق چاپ را پخش می كنند ، اگر در رسانه های اجتماعی منتشر شود ، احتمالاً سعی در ایجاد اعتصاب حق نسخه برداری دارند.

این ابزار در مبارزه با جلوگیری از انتشار مطالب غیرمجاز / غیرقانونی از سایت خود ، لایه دیگری از محافظت از YouTube را به آن اضافه می کند. همچنین به نظر می رسد به همان اندازه مجهز است تا از جلوگیری از بارگذاری تصادفی ویدئو با محتوای دارای حق چاپ توسط سازندگان محتوا جلوگیری کند ، بنابراین منجر به اعتصاب ، خلع سلاح و یا حتی تعلیق پس از انتشار فیلم متخلف می شود.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *