اگر در زیر صخره ای زندگی نکرده اید ، می دانید که Oppo اخیراً سری Find X3 را در چین راه اندازی کرده است. نسخه برتر این سری ، Oppo Find X3 Pro ، با قرار دادن یک دوربین میکروسکوپ 30 برابر در آن ، خود را متمایز می کند. این یک دوربین 3MP f / 3.0 با قابلیت بزرگنمایی 30 برابر بومی است. اما برای استفاده از دوربین میکروسکوپ در Find X3 Pro باید 1،149 یورو (99،800 پوند) بپردازید. چه می شود اگر به شما بگویم محصولی وجود دارد که می تواند حتی با هزینه کمتر از 40 دلار (~ Rs. 2،800) نتایج بهتری نیز ارائه دهد.

بله ، وقت آن است که من میکروسکوپ نوک انگشت iMicro Q2 را به شما معرفی کنم. این یک لنز کوچک میکروسکوپ نیم اینچی است که هم اندازه نوک انگشت شما است. وزن آن فقط 0.47 گرم است و به راحتی می توانید آن را در جیب یا کیف پول خود حمل کنید. بهترین قسمت این است که میکروسکوپ تقریباً با هر تلفن هوشمندی کار می کند. فقط کافی است لنز را از قاب خارج کنید ، آن را از طریق پد مکش نانو و قابل استفاده مجدد داخلی به دوربین گوشی وصل کنید. می توانید چندین بار لنز را متصل کرده و بردارید.

برجسته ترین نکته در میکروسکوپ نوک انگشت iMicro Q2 به قابلیت های بزرگنمایی مجنون آن است. با این لنز تا 800 برابر بزرگنمایی می کنید که تقریباً 27 برابر قابلیت بزرگنمایی Find X3 Pro است. همچنین ، با این لنز کوچک ، وضوح بسیار بالا و اعوجاج کم دریافت می کنید. شما همچنین می توانید چراغ قوه LED را در تلفن خود روشن کنید تا موضوع را روشن کرده و تصاویر واضح تری بگیرید.

حال ، اگر از نحوه کار آن تعجب می کنید؟ iMicro توضیح می دهد که این یک فرآیند سه مرحله ای است. “ابتدا لنز بزرگنمایی نوری را برای تولید تصویر در سنسور دوربین گوشی هوشمند فراهم می کند. دوم ، تصویر روی سنسور از طریق فرایند الکترونیکی و بزرگنمایی در صفحه بسیار بزرگتر نمایش داده می شود. سوم ، بزرگنمایی دیجیتال بزرگنمایی بیشتر را به عنوان بزرگنمایی دیجیتال برای تصویر فراهم می کند. بزرگنمایی کل ترکیبی از این سه مورد است. ”

این شرکت افتخار می کند که عملکرد نوری میکروسکوپ آن با میکروسکوپ رومیزی حرفه ای قابل مقایسه است. باور نمی کنید؟ نگاهی به برخی از تصاویر نمونه گرفته شده با استفاده از میکروسکوپ iMicro Q2 در اینجا. شما از نزدیک نگاهی به ارز 100 یورویی ، موی انسان ، آرم در IC و موارد دیگر می اندازید.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *