گفته می شود که اپل قرار است اواخر این ماه ، به طور دقیق 23 مارس ، کنفرانس مطبوعاتی را برنامه ریزی کند و گزارش جدید بار دیگر به معرفی سری iPad Pro (2021) اشاره کرده است.
منابعی که با DigiTimes گفتگو کردند ، نشان دادند که تأمین کننده پنل لمسی تایوانی GIS در حال گسترش ظرفیت تولید موجود در یک تأسیسات در چنگدو ، چین است و پیش بینی راه اندازی محصول جدید است.

گفته می شود یکی از مهمترین محصولات جدید یک آیپد پرو 12.9 اینچی (2021) است که از یک نمایشگر مینی LED جدید برخوردار است ، چیزی که اپل قبلاً هرگز در دستگاه تولیدی استفاده نکرده است. این منابع معتقدند که اپل به زودی اواخر ماه مارس ، آیپد پرو نسل جدید خود را که رقیب بهترین تبلت است ، معرفی خواهد کرد ، جدول زمانی کاملاً مطابق با جدول ارائه شده توسط Jon Prosser ، که پیشنهاد می کند اولین بار در 23 مارس ارائه شود. رویداد.

احتمالاً یک آیپد پرو 11 اینچی (2021) در کنار مدل جدید 12.9 اینچی معرفی خواهد شد ، اما منابع هیچ اشاره ای به آن نکرده اند. به همین ترتیب ، انتظار می رود اپل از برچسب های ردیابی AirTags و AirPods بالقوه جدید خود نیز رونمایی کند. علاوه بر نمایشگر به روز شده ، که احتمالاً هیچ تغییر عمده ای در طراحی منجر نخواهد شد ، انتظار می رود که iPad Pro (2021) 12.9 اینچی به صورت استاندارد پشتیبانی از شبکه 5G اختیاری را ارائه دهد.

ساخت چنین امری باید شایعه چیپست A14X Bionic باشد ، دارای قدرت و قدرت تراشه Apple M1 که در جدیدترین مدل های MacBook Air و MacBook Pro استفاده شده است. در واقع طی این رویداد، احتمال دارد آیپد پرو ۱۱ و ۱۲٫۹ اینچی نیز معرفی شوند؛ اما هنوز منابع رسمی اشاره‌ای به این موضوع نکرده‌اند. در آیپد پرو ۲۰۲۱، نمایشگر به‌روز شده؛ اما تغییر عمده‌ای در طراحی آن اعمال نشده است. افزون‌براین، این محصول جدید اپل از نسل پنجم شبکه‌ی تلفن‌همراه (5G) پشتیبانی می‌کند. براساس شایعات، آیپد پرو ۲۰۲۱ به تراشه‌ی A14X Bionic مجهز شده است. قدرت تراشه‌ی A14X Bionic معادل تراشه‌ی M1 خواهد بود که در جدیدترین مدل‌های مک بوک‌ ایر و مک بوک پرو به‌کار رفته است.

 

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *