Sony Interactive Entertainment درخواست ثبت اختراع ابرو را برای استفاده از موز به عنوان کنترل کننده های PlayStation ثبت کرده است. این حق ثبت اختراع نسبتاً عجیب است و به روش جدید استفاده از وسایل ارزان قیمت ، ساده و غیر الکترونیکی به عنوان وسایل جانبی بازی ویدیویی اشاره دارد. برای نشان دادن این نظریه ، سونی از یک موز استفاده می کند.

در توضیحات ثبت اصلی ثبت اختراع آمده است: “مطلوب است اگر یک کاربر بتواند از یک وسیله ارزان قیمت ، ساده و غیر الکترونیکی به عنوان یک بازی محیطی […] افشاگری حاضر به دنبال پرداختن یا حداقل تخفیف برخی از موارد فوق است. مشکلات شناسایی شده است. ” سونی قصد دارد با استفاده از “شی منفعل غیر نورانی که توسط کاربر نگهداری می شود” این مشکلات را “کاهش” دهد. می دانید ، مثل یک موز.

ثبت حق ثبت اختراع در مورد جزئیات خاص کاملاً شل است، اما یک تصویر اضافی نشان دهنده یک موز با دکمه های مجازی است که روی میوه قرار دارد ، به عنوان نمونه ای از آنچه که آنها در تلاشند انجام دهند. از لحاظ تئوری ، می توانید هر وسیله قدیمی خانه را برای بازی انتخاب کنید، مانند کتاب، لیوان قهوه یا کیف مداد. مقداری تیک تاک از فروشگاه های مواد غذایی خریداری کنید و سپس در خانه با آنها بازی God of War را بازی کنید. این ایده کلی است.

این فقط یک نرم افزار ثبت اختراع است ، بنابراین ممکن است هرگز شاهد عملی شدن این برنامه ها نباشیم، اما خوب است اگر مردم بتوانند از خرید کنترل گران قیمت DualSense صرف نظر کنند و به جای آن از یک موز برای بازی استفاده کنند. بالاخره موز ارزان تر است. همچنین طعم بهتری داشته باشید.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *