اواخر سال گذشته گزارش شد که OPPO می تواند ورود خود را به بخش تبلت و نوت بوک مشخص کند. اکنون جزئیات جدیدی در مورد تبلت آن به صورت آنلاین منتشر شده است. فضای گسترده ای در دنیای تبلت اندروید وجود دارد. در حالی که اپل با iPad ها این بخش را رهبری می کند ، سامسونگ ، Huawei ، Honor و Lenovo در فضای اندروید وجود دارد. ما می توانیم از رقابت بیشتری استفاده کنیم که به احتمال زیاد به نفع مصرف کننده نهایی است.

آخرین تحولات ناشی از گزارشی از سوی نشریه چینی ، ITHome است. طبق این گزارش ، افراد داخلی فاش کرده اند که OPPO در حال مذاکره با تامین کنندگان اولین تبلت خود است. هیچ اسمی را فاش نکرد از این رو ، ما نمی دانیم که شرکای OPPO برای اجزای سازنده چه کسانی هستند. اگرچه اطلاعات زیادی در مورد تبلت آینده OPPO در دسترس نیست ، اما به احتمال زیاد این سیستم عامل Android است. از این رو ، با سامسونگ ، هواوی ، آنر و لنوو که بازیگران اصلی این بخش هستند رقابت خواهد کرد.

در حالی که بازار تبلت چند سال پیش با افت روبرو بود ، در طی سال 2020 در همه گیری شتاب گرفت ، که این امر کار بیشتری را از خانه و مطالعات آنلاین به ارمغان آورد. این مدارس را مجبور به تعطیلی و دانش آموزان را به یادگیری مجازی مجبور کرد. از این رو ، OPPO ممکن است به عنوان فرصتی برای معرفی اولین تبلت به آن نگاه کند.

همچنین شایعه شده است که این شرکت در حال آماده سازی اولین گوشی هوشمند تاشو خود است. با این حال ، تلفن آینده قابل جمع نیست و دستگاه نمایش داده شده به این زودی ها عرضه نمی شود. برای ناآگاهان ، نمونه اولیه 6.7 اینچی از طریق یک قاب پیمایشی پویا نمایش داده شد و شما از املاک و مستغلات 7.4 اینچی بهره خواهید برد. می توانید برای کشیدن و جمع شدن صفحه انعطاف پذیر دکمه کناری را بکشید. گفته شد ، به این زودی ها نخواهد آمد. از این رو ، ما انتظار داریم OPPO یک سری گوشی هوشمند Huawei Mate X و Galaxy Z Fold 2 تاشو ساخته باشد. با این حال ، باید منتظر ماند و دید که آیا قبل یا بعد از تبلت OPPO اعلام خواهد شد.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *