امروز ، موتورولا به روزرسانی اندروید 11 خود را برای پرچمدار Edge + ارائه می دهد. بخشی از به روزرسانی ویژگی جدیدی به نام Ready For است که هر چیزی به تنهایی خریداری می شود. در واقع این یک حالت دسک تاپ برای Edge + است که به شما امکان می دهد دستگاه را با کابل یا آداپتور USB Type-C به تلویزیون یا مانیتور متصل کنید.

هنگامی که تلفن خود را وصل می کنید ، متوجه می شوید که این گوشی چهار حالت دارد: دسک تاپ موبایل ، تلویزیون ، ویدئو و بازی. دسک تاپ موبایل شبیه حالت دسک تاپ است که از شرکت هایی مانند مایکروسافت ، سامسونگ و هواوی دیده ایم. این نمایشگر تلفن شما در صفحه بزرگتر است و پشتیبانی از برنامه های پنجره ای را اضافه می کند. از صفحه کلید و ماوس پشتیبانی می کند و همچنین می توانید از تلفن به عنوان صفحه لمسی استفاده کنید.

به جای تبدیل تلفن به رایانه رومیزی ، حالت TV آن را به یک جعبه تنظیماتی تبدیل می کند. همه برنامه های تماشای ویدیو شما را می گیرد و به شما امکان می دهد از آنها برای تماشای نمایش ها و فیلم ها استفاده کنید. حالت فیلم برای تماس تصویری است ، به شما امکان می دهد در واقع از دوربین عقب به عنوان وب کم با وضوح بالا استفاده کنید. همچنین می توانید بین لنزهای موجود جابجا شوید. و سرانجام ، حالت بازی بازی های شما را به شما نشان می دهد و به شما امکان می دهد در صفحه بزرگتر با کنترل کننده بلوتوث بازی کنید.

به روزرسانی Android 11 با Ready For اکنون در Edge + ارائه می شود. ما از موتورولا س askال کردیم که آیا ویژگی Ready For برای سایر دستگاه های موتورولا وجود دارد یا خیر ، اما از اظهار نظر خودداری کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *