بعد از بیش از یک سال کار در خانه ، نمی توانم به اهمیت اتصال ثابت اینترنت برای تماس های ویدیویی تیم تأکید کنم. بله ، خاموش شدن سرویس اجتناب ناپذیر است و این مواردی است که داده های تلفن همراه به شما کمک می کنند. اما اتصال سلولی می‌تواند بسیار ناچیز باشد و یک مکالمه ویدیویی 30 دقیقه ای به راحتی می تواند یک یا دو گیگابایت داده بخورد ، بنابراین کیف پول نیز آسان نیست. برای حل برخی از این مشکلات ، Microsoft Teams حالت جدید داده کم را به سیستم همکاری آنلاین خود اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد استفاده از داده ها را برای تماس های ویدیویی محدود کنند.

علاوه بر این ، کاربران می توانند تنظیمات تماس ویدیویی را بر اساس پهنای باند شبکه موجود انجام دهند. طبق پایگاه رسمی نقشه راه مایکروسافت 365 ، وضعیت ویژگی حالت داده کم در Teams در حال حاضر به عنوان “درحال اجرا” با تاریخ انتشار مارس 2021 ذکر شده است. در اینجا نحوه توصیف مایکروسافت از ابزار جدید در تیم ها آمده است:

مایکروسافت با بازگشت به تیم ها همچنین روی ابزار جدیدی کار کرده است که به کاربران امکان می دهد تماس مداوم را از یک دستگاه به دستگاه دیگر انتقال دهند. این ویژگی در ماه جاری برای مشتریان تجاری در دسترس خواهد بود و در ماه آوریل به طور گسترده در دسترس خواهد بود. البته ، برای انتقال تماس ، باید با همان حساب Teams در دو دستگاه وارد سیستم شوید.

اما مایکروسافت تنها کسی نیست که به مشکلات پهنای باند برای کارگران از راه دور اهمیت می دهد. چند هفته پیش ، Google همچنین اعلام کرد که سرویس چت تصویری Meet خود در پس زمینه تنظیماتی را انجام می دهد تا در صورت گرفتاری از سرعت اینترنت کم یا مشکلات منابع سیستم ، تجربه خوبی داشته باشند. اگر در یک شبکه شلوغ هستید ، Meet تغییراتی از جمله کاهش وضوح فیلم و نرخ فریم و غیرفعال کردن موقت برخی از فیدهای ویدیویی ایجاد خواهد کرد.

 

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *