تحلیلگر برجسته اپل ، مینگ-چی کو ، به تازگی ویژگی ها و به روزرسانی هایی را به اشتراک گذاشته است که فکر می کند در اواخر امسال به آیفون 13 وارد خواهد شد. برای شروع، کو معتقد است که اپل به چهار مدل با اندازه صفحه نمایش مشابه پایبند خواهد بود. به عبارت دیگر ، مینی باز خواهد گشت حتی اگر فروش کم گزارش شده باشد.

یکی از نکات قابل توجه در این سال ، نمایشگر نمایشگرهای 120 هرتزی است. طبق گفته Kuo ، دو مدل Pro از نمایشگرهای OLED با LTPO کارآمدتر با پشتیبانی از نرخ تازه سازی 120 هرتز برخوردار خواهند بود. کوو همچنین گفت که آیفون 13 دارای بریدگی دوربین کوچکتر برای Face ID خواهد بود.

اگر بخواهیم صحبت کنیم ، کو مطمئن نیست که آیا اپل Touch ID را در دکمه پاور ادغام می کند یا خیر. این ویژگی که بسیاری از کاربران اپل با توجه به نیاز به دیدن این که ماسک های صورت اکنون به بخشی از حالت طبیعی جدید تبدیل شده است ، سر و صدا می کنند.

کوو همچنین گفت که آیفون های Pro دارای یک دوربین فوق العاده به روز شده با فوکوس خودکار و لنز سریع تر خواهند بود و تلفن های جدید دارای باتری های بزرگتری خواهند بود که به طور حتم آنها را سنگین تر می کند. سرانجام ، Kuo مطمئن نیست که آیفون های جدید دارای پورت USB-C هستند یا خیر. او اذعان می کند که این همان چیزی است که بازار می خواهد اما مطمئن نیست که آیا اپل به تقاضای بازار دامن می زند و در نهایت بندر لایتنینگ را خنثی می کند.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *