هایسنس با سینمای لیزری سری جدید L5F خود تجربه ای بزرگتر از سینما را به خانه شما آورده است. این محصول با طیف رنگی 4K ، بلندگوهای داخلی با صدای سینمایی dbx-tv – همه این موارد در بستر تلویزیون Android Android ارائه می شود. این یک راه حل کامل برای سینمای خانگی با صفحه نمایش جدید 120 درجه رد نور محیط ارائه می دهد. اکنون برای خرید در Amazon ، BeachCamera.com و Vanns.com با قیمت 4999،99 دلار در دسترس است.

سینمای لیزری 120 اینچی L5 به پلتفرم Android TV مجهز شده است. بینندگان می توانند از بین بیش از 5000 برنامه و بازی از جمله Netflix ، Hulu ، YouTube ، Prime Video ، Disney + ، HBO Max و موارد دیگر انتخاب کنند. Android TV همچنین با دستیار داخلی Google همراه است ، بنابراین مصرف کنندگان می توانند از راه دور صوتی برای دسترسی سریع به دستگاه های خانه هوشمند خود استفاده کنند ، آنچه را که می خواهند تماشا کنند بررسی کنند.

این شرکت می گوید: “موتور لیزر یک پیشرفت در تولید محصولات تلویزیونی است ، تعریف جدیدی از نحوه ارائه تصاویر توسط تلویزیون ها و هدایت نسل بعدی فناوری نمایشگر”. L5 از یک منبع نور لیزر آبی برای ایجاد تصاویر دقیق با تیغ تراش استفاده می کند. این می تواند به نزدیک به 2700 لومن برسد و بیش از یک میلیارد رنگ را در بر بگیرد. L5 همراه با فناوری های ثبت شده Hisense ، جزئیات و روشنایی متمرکز بر لیزر را که فقط در سینماها دیده می شود ، به خانه می آورد.

شما با یک صفحه نمایش 120 “رد کننده نور محیط تجربه بزرگ صفحه را تجربه می کنید. با قرار گرفتن در فاصله 13.8 اینچی از دیوار ، تلویزیون فوق العاده کوتاه پرتاب تصویری را تولید می کند که در هر نوع نور روشن و با جزئیات است و تجربه سینمایی را – نه فقط از نظر کیفیت رنگ و صدا – بلکه از نظر اندازه نیز به خانه می آورد.

L5 بیش از Rec است. 709 محدوده استاندارد استاندارد UHD و به 83٪ DCI-P3 می رسد. این به معنی طیف رنگی بسیار دقیق و پیشرفته ای است که تصاویر را واقعی تر ، طبیعی تر و واقعی تر می کند. همچنین از رمزگشایی HDR10 و HLG پشتیبانی می کند و به همراه بلندگوهای 30 واتی تعبیه شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *