امروز ، گوگل نسل دوم Nest Hub خود را معرفی می کند. این محصول دارای دو ویژگی جدید کلیدی است که در اعلامیه ذکر شده است. اولین مورد کیفیت صوتی بهتر است ، نوید همان فناوری صوتی با 50٪ بیس بیشتر. با ضربه زدن روی هوای جلوی نمایشگر ، می توانید از Quick Gestures برای مکث و پخش محتوا استفاده کنید ، چیزی که ممکن است در هنگام کثیف بودن دست ها مفید باشد.

ویژگی مهم دیگر جدید ردیابی خواب است که مفهوم جدیدی در این زمینه است. بیشتر محصولات ردیابی خواب مانند ساعت هوشمند قابل پوشیدن هستند. با این حال ، حتی پلت فرم Wear OS مربوط به Google نیز بومی از این ویژگی پشتیبانی نمی کند. به نظر می رسد که شرکت Mountain View در عوض روی نمایشگر هوشمند خود تمرکز کرده است.

ویژگی جدید Sleep Sensing نام دارد و در آن از Motion Sense ، معروف به رادار Soli استفاده شده است. شاید به یاد بیاورید که Google Motion Sense را در لیست Pixel 4 خود قرار داده است ، که به شما امکان می دهد کارهایی مانند تکان دادن دست برای پرش از آهنگ ها یا خاموش کردن تماس های تلفنی را انجام دهید. در پایان ، آنقدر مفید نبود که بتواند به Pixel 5 راه پیدا کند.

اما در Nest Hub هدف کاملاً متفاوتی دارد. قرار است خواب فرد نزدیک به نمایشگر را بر اساس حرکت و تنفس تجزیه و تحلیل کنید. همچنین هنگامی که سرفه می کنید ، خرخر می کنید ، و موارد دیگر یادداشت می شود و تغییرات دما را تشخیص می دهد. به عبارت دیگر ، استفاده از کل سیستم برای ترسیم یک تصویر کامل از نحوه خوابیدن نزدیکترین فرد به دوربین است. پس از آن ، می توانید نحوه خوابیدن از Google را بپرسید یا می توانید در Google Fit حضور پیدا کنید.

داده های خواب به خودی خود بسیار بی فایده است ، بنابراین با پیشنهاداتی در مورد چگونگی خواب راحت تر در شب نیز مرتبط می شود. باز هم جای تأسف است که این فقط برای نزدیکترین فرد به نمایشگر مناسب است. برای افرادی که در یک تخت با شخص دیگری می خوابند ، آنها احتمالاً می خواهند منتظر نسل دوم فناوری بمانند که می تواند دو نفر را ردیابی کند و می تواند تشخیص دهد چه کسی کیست.

همچنین ، خواب سنجش رایگان نخواهد بود. طبق این اعلامیه ، قرار است پیش نمایش رایگان نسل دوم Nest Hub تا سال آینده باشد ، گرچه گوگل نگفت هزینه آن پس از آن چقدر است. همچنین گفته شد که قرار است چگونگی کار با داده های ردیابی خواب Fitbit بررسی شود ، زیرا سیستم عامل Fitbit سالهاست که ردیابی خواب را انجام می دهد ، همانطور که هر سیستم عامل پوشیدنی مناسب تر. و البته ، اکنون Google صاحب Fitbit است.

سرانجام ، Nest Hub جدید در گچ ، ذغال ، شن و ماسه با قیمت 99.99 دلار در دسترس است. می توان آن را امروز در ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، آلمان ، فرانسه و استرالیا پیش خرید کرد. اگر می خواهید آن را بررسی کنید ، می توانید آن را در اینجا پیدا کنید.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *