فیس بوک ویژگی جدیدی را اعلام کرده است که هدف شما کمک به ثبت نام در واکسن COVID-19 است. این شرکت اعلام کرده است که ابزاری را راه اندازی می کند که نشان می دهد “چه زمانی و از کجا می توانید واکسینه شوید” برای COVID-19. این یک لینک برای کمک به شما در تعیین وقت قبلی فراهم می کند. شما می توانید ویژگی جدید را در مرکز اطلاعات COVID-19 فیس بوک پیدا کنید. این ویژگی در حالی به دست می آید که ایالات متحده و سایر کشورها شروع به واکسیناسیون بزرگسالان می کنند.

طبق پست مدیر عامل شرکت مارک زاکربرگ ، هدف فیس بوک “کمک به نزدیک شدن 50 میلیون نفر به یک واکسن COVID-19 است.” این شرکت با بیمارستان کودکان بوستون که وب سایت VaccineFinder.org را اداره می کند همکاری کردند.

ابزار جدید فیس بوک از امروز در مرکز اطلاعات COVID-19 در دسترس خواهد بود. این اطلاعات تماس ، ساعات کار و پیوندهایی برای تعیین وقت واکسیناسیون را در اختیار شما قرار می دهد. به 71 زبان مختلف در دسترس قرار خواهد گرفت. فیس بوک قصد دارد تا ابزاری که واکسن ها بیشتر در دسترس باشد ، ابزار جدید خود را به سایر کشورها گسترش دهد.

“ما از پیوستن به نیروهای فیس بوک برای ساختن ابزاری که هدف آنها حمایت از مصرف کنندگان در جستجوی واکسن های COVID-19 است ، خوشحالیم. بهبود دسترسی به واکسن و برابری در سطح کشور گام مهمی در دستیابی به مصونیت گله و پایان یافتن این بیماری همه گیر است. “جان براونشتاین ، CIO از بیمارستان کودکان بوستون گفت.

این شرکت می گوید که از مقیاس خود برای دستیابی سریع به افراد استفاده می کند و تلاش خود را می کند تا به مردم کمک کند اطلاعات معتبری را بدست آورند ، واکسینه شوند و با خیال راحت به هم برسند. همچنین در حال گسترش وب بات های رسمی WhatsApp در COVID-19 است تا افراد را برای واکسیناسیون نزد مقامات بهداشتی و دولتی ثبت نام کند. فیس بوک همچنین برچسب هایی را به پست های مربوط به واکسن COVID-19 اضافه می کند تا اطلاعات بیشتری از سازمان بهداشت جهانی نشان دهد.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *