Cloudflare، شرکت مشهور به خدمات ضد DDoS ، اعلام کرده است که سه ویژگی جدید در راه حل نسبتاً جدید وب آنالیز وجود دارد. این شرکت گفت که Web Analytics اکنون از افزودن چندین وب سایت به یک حساب پشتیبانی می کند ، پشتیبانی از Single Page Applications-SPA اضافه شده است و Core Web Vital اکنون توسط کاربران قابل مشاهده است. این سه ویژگی از جمله بیشترین درخواستهای جامعه Cloudflare بود.

هنگامی که Web Analytics در ماه دسامبر راه اندازی شد ، هر حساب قادر به اندازه گیری داده ها فقط برای یک وب سایت بود. با به روزرسانی امروز ، هر حساب اکنون می تواند حداکثر 10 وب سایت را اندازه گیری کند. با انتخاب “افزودن سایت” در منوی اقدامات سریع می توانید از طریق داشبورد Cloudflare وب سایت جدیدی اضافه کنید.

با استفاده از این ویژگی جدید ، می توانید تجزیه و تحلیل را بر اساس هر وب سایت مشاهده کنید یا می توانید “مشاهده وب تجزیه و تحلیل برای همه سایت ها” را در صفحه نمای کلی Web Analytics انتخاب کنید تا داده های همه وب سایت های خود را در یک مکان ببینید. اگر می خواهید این داده ها را بیشتر اصلاح کنید ، می توانید فیلترها را با استفاده از برچسب های سایت اعمال کنید.

ویژگی جدید دیگر ، پشتیبانی از Single Page Applications ، Cloudflare را مشاهده کرد که چگونه گزارش های سایت را گزارش می کند. یک برنامه تک صفحه به صورت پویا صفحه فعلی را بازنویسی می کند اما محصول Cloudflare فقط در هر بار بارگیری یک صفحه داده را جمع آوری می کند. اکنون این مورد را طوری تنظیم کرده است که هر زمان تغییراتی در SPA داده ها را جمع آوری کند. یک محدودیت در Cloudflare’s Web Analytics این است که هنوز از روترهای مبتنی بر هش پشتیبانی نمی کند (با استفاده از # در نوار URL برای تعیین قسمتهای مختلف یک صفحه وب) اما می تواند در به روزرسانی های بعدی SPA ها قرار بگیرد.

برای افزودن SPA به Web Analytics خود ، هنگام افزودن وب سایت خود به Web Analytics ، باید “فعال کردن اندازه گیری برنامه تک صفحه ای” را انتخاب کنید. این یک قطعه جاوا اسکریپت ایجاد می کند که ویژگی SPA را که می توانید در وب سایت خود کپی کنید فعال می کند. شما قادر خواهید بود SPA JavaScript را از هم متمایز کنید زیرا حاوی “spa” است: درست در ویژگی داده برچسب اسکریپت است.

آخرین مورد اضافه شده در Web Analytics Core Web Vital ها است. این ویژگی به شما امکان می دهد معیارهای Core Web Vital را در همان داشبورد Visits و Page Views مشاهده کنید تا بتوانید عملکرد وب سایت خود را چقدر خوب ببینید و ببینید که در چه مواردی می توان موارد را بهبود بخشید.

با ادامه کار ، Cloudflare قصد دارد این محصول را با سایر محصولات خود از نزدیک ادغام کند تا اطلاعات بهتری در مورد عملکرد ، امنیت و ترافیک به کاربران ارائه دهد. همچنین ویژگی های جدیدی از جمله هشدارها و به روزرسانی های در زمان واقعی در نسخه های بعدی اضافه خواهد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *