اپل فاش کرد که یک ویژگی در iOS 14.5 که به گفته آزمایش کنندگان برای تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض استفاده شده است ، در واقع یک الگوریتم یادگیری ماشین است که به سیری کمک می کند تنظیمات پخش رسانه شما را یاد بگیرد. این شرکت توضیح می دهد که گزینه انتخابی برای انتخاب مدیا پلیر پیش فرض وجود ندارد. در عوض ، این ویژگی بخشی از الگوریتم های یادگیری ماشین Siri است. اپل به TechCrunch گفت که هنگام استفاده از Siri برای پخش محتوا ، از شما می پرسد چه برنامه ای را استفاده کنید و تنظیمات تنظیمات پخش کننده خود را بر اساس نوع رسانه “یاد بگیرید”.

به عنوان مثال ، شاید دوست داشته باشید برای گوش دادن به موسیقی از Spotify استفاده کنید اما می خواهید از برنامه بومی کتابها برای گوش دادن به کتابهای صوتی استفاده کنید. سیری سعی خواهد کرد این تنظیمات را “بخاطر بسپارد” و از برنامه مناسب و بدون سال استفاده کند. با این حال ، همانطور که در حال یادگیری است ، ممکن است وقتی یک درخواست مشابه اما کمی متفاوت ارائه می شود ، دوباره بخواهد ، به همین دلیل اپل می خواست روشن کند که این همان تنظیم پیش فرض نیست.

تمایز مهم است اما نتیجه نهایی را تغییر نمی دهد. سیری به مرور یاد می گیرد که از کدام بازیکنان می خواهید برای انواع مختلف محتوا استفاده کنید و آنها را بدون نیاز به سال راه اندازی می کند. رفتار نهایی Siri تقریباً یکسان با تنظیم یک پخش کننده پیش فرض است اما در یک سطح حتی دقیق تر.

اپل فاش کرد که یک ویژگی در iOS 14.5 که به گفته آزمایش کنندگان برای تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض استفاده شده است ، در واقع یک الگوریتم یادگیری ماشین است که به سیری کمک می کند تنظیمات پخش رسانه شما را یاد بگیرد. این شرکت توضیح می دهد که گزینه انتخابی برای انتخاب مدیا پلیر پیش فرض وجود ندارد. ماه گذشته آزمایش کنندگان بتا دریافتند که اپل یک ویژگی به iOS 14.5 اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد برنامه موسیقی پیش فرض ، Apple Music را به هر برنامه شخص ثالث دیگری که نصب کرده اند تغییر دهند. با این حال ، به نظر نمی رسد که این مورد باشد.

روز جمعه ، اپل در مورد گزارش هایی مبنی بر اینکه کاربران آیفون می توانند برنامه موسیقی پیش فرض خود را در iOS 14.5 تغییر دهند ، برخی از سردرگمی ها را برطرف کرد. این می گوید کاربران نمی توانند پخش کننده پیش فرض را تغییر دهند زیرا هیچ ورودی تنظیماتی برای آن وجود ندارد مانند آنچه برای برنامه های ایمیل و مرورگر وجود دارد.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *