اینستاگرام با ایجاد نسخه ای از سیستم عامل خود که برای کودکان زیر 13 سال طراحی شده است ، ردپای فیس بوک را دنبال می کند. همین چند روز پیش ، اینستاگرام مجموعه جدیدی از ویژگی های ایمنی را برای کمک به والدین برای اطمینان از اینکه فرزندانشان یک تجربه سالم در سیستم عامل دارند ، ترسیم کرد ، و از ورود بچه های زیر 13 سال در اینستاگرام جلوگیری شود. طبق BuzzFeed News ، که به یادداشت داخلی نوشته شده توسط VP از محصولات Vishal Shah استناد می کند ، در حال حاضر نسخه ای از اینستاگرام برای کودکان 13 یا پایین تر در دست توسعه است.

علاوه بر این ، مدیر اینستاگرام ، آدام ماسری نیز در مصاحبه با BuzzFeed News این برنامه ها را تأیید کرد. موسری اشاره کرد که اگرچه این شرکت ورود کودکان زیر 13 سال را ممنوع می کند ، اما شناسایی سن آنها کاری دشوار است ، خصوصاً با توجه به این واقعیت که اکثر کاربران جوان در اواخر نوجوانی خود اسناد شناسایی مناسب را دریافت نمی کنند. برای یادآوری ، شرکت مادر فیس بوک در حال حاضر چنین محصولی به نام Messenger Kids را دارد و ممکن است به عنوان الگویی برای پیگیری اینستاگرام باشد.

اینستاگرام اخیراً به دلیل یکی از سمی ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی که باعث افزایش استرس ، تعیین انتظارات غیر واقعی ، زورگویی و سو abuse استفاده آنلاین می شود ، تحت اسکنر قرار گرفته است. به تازگی ، این شرکت ویژگی هایی را راه اندازی کرده است (که به طور فعال در حال آزمایش است) که می تواند سمیت را در سیستم عامل مانند لایک‌های پنهان و غیرفعال کردن حساب هایی که پیام های سو ab استفاده می کنند ، مهار کند ، اما کارهای بیشتری باید انجام شود.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *