سال 2021 سال بسیار جالبی را برای علاقه مندان به ساعت های هوشمند رقم می زند ، زیرا گزارش می شود نمونه کارهای پوشیدنی با مارک گلکسی سامسونگ چند تغییر اساسی انجام می دهد که ممکن است واقعاً به نفع مشتریان باشد. همانطور که قبلاً از همه گزارش های قبلی در مورد پوشیدنی های آینده سامسونگ شنیده اید ، ممکن است در نهایت این شرکت از WearOS به جای Tizen حداقل برای یکی از مدل های ساعت هوشمند آینده خود استفاده کند و این می تواند باعث بهبود پشتیبانی از برنامه شخص ثالث و سایر موارد شود فواید.

بهترین نکته دیگر در مورد ساعت های هوشمند آینده Galaxy این است که در نهایت ممکن است تقریباً علاقه مندان به همه ساعت های هوشمند سامسونگ باشند. برخلاف سالهای گذشته ، گفته می شود سامسونگ قصد دارد Galaxy Watch 4 را در کنار یک مدل بدون حاشیه ، یعنی Galaxy Watch Active 4 ، عرضه کند.

طی چند سال گذشته ، سامسونگ بین دو طرح ساعت هوشمند خود رفت و آمد کرده است اما هرگز به طور همزمان یک مدل Galaxy Watch و Galaxy Watch Active را منتشر نکرده است. این بدان معنا بود که طرفداران گلکسی واچ باید دو سال صبر کنند تا حتی به فکر ارتقا به گلکسی واچ 3 باشند ، در حالی که طرفداران Galaxy Watch Active / Active 2 سال گذشته با معرفی Galaxy Watch 3 به خودی خود کنار گذاشته شدند.

نمونه کارها ساعتهای هوشمند سامسونگ برای سال 2021 تاکنون کاملاً غیرمتعارف به نظر می رسد. برای اولین بار در تاریخ ساعت های هوشمند Galaxy ، این شرکت ممکن است دو نسخه محبوب خود را با راه اندازی مشترک در همان رویداد همپوشانی کند. انتظار می رود که گلکسی واچ 4 همانند گلکسی واچ 3 دارای حاشیه فیزیکی باشد ، در حالی که گلکسی واچ اکتیو 4 باید مشعل طراحی بدون حاشیه را به جلو منتقل کند.

در کل، طرفداران سامسونگ سرانجام ممکن است این گزینه را داشته باشند که در اواخر سال جاری بدون نیاز به مصالحه یا صبر ماه ها ، از بین دو فاکتور محبوب یکی را انتخاب کنند. جدا از طراحی های مختلف ، مدل های آینده ساعت هوشمند Galaxy احتمالاً ویژگی ها و ویژگی های یکسانی را شامل می شوند ، از جمله ECG و تشخیص سقوط ، قرائت SpO2 و احتمالاً حتی یک روش کاملاً جدید و غیرتهاجمی برای خواندن سطح گلوکز خون.

کدام یک از فاکتورهای شکل را ترجیح می دهید؟ با فرض اینکه سامسونگ در واقع Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch Active 4 را همزمان و با مشخصات مشابه عرضه کند ، فکر می کنید بیشتر به سمت مدل قبلی یا مدل دوم گرایش پیدا کنید؟

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *