آمازون در حال تست ون الکتریکی ارسال کالا در سانفرانسیسکو

طبق گزارشی در CNBC ، آمازون اکنون آزمایش ون های تحویل الکتریکی ساخت ریویان را در جاده سانفرانسیسکو آغاز کرده است. اعلامیه شرکت تجارت الکترونیکی کمی بیشتر از یک ماه پس از اعلام آغاز استفاده از وانت برای تحویل به مشتریان در مناطقی از لس آنجلس اعلام شد.

راس ریچی ، مدیر ناوگان و محصولات جهانی آمازون ، در مورد آخرین نقطه عطف گفت:

“از آنچه ما دیده ایم ، این یکی از سریعترین برنامه های برق رسانی مدرن تجاری است ، و ما فوق العاده به آن افتخار می کنیم. با ادامه رشد و سرمایه گذاری در کالیفرنیا ، می خواهیم این کار را با مسئولیت پذیری انجام دهیم ، بنابراین هیجان زده می شویم که مشتریان در منطقه خلیج این وسایل نقلیه را در محله خود بپیمایند. “

به عنوان بخشی از تعهد آب و هوا ، آمازون از تولید کننده وسایل نقلیه الکتریکی Rivian حمایت کرد و توافق کرد ۱۰۰۰۰۰ ون برقی را از این شرکت خریداری کند. هر ون می تواند با شارژ تا ۱۵۰ مایل مسافت را طی کند و پس از اتمام آزمایش آزمایشی خودرو ، برنامه هایی برای تحویل هزاران دستگاه وجود دارد.

آمازون در تلاش است تا سال ۲۰۴۰ به یک شرکت بدون کربن تبدیل شود ، هدفی که بلندپروازانه تر از هدف ۲۰۵۰ تعیین شده در توافق نامه پاریس است. داشتن بازیکنان بزرگی مانند آمازون برای تمیز کردن عملیات خود واقعاً به کاهش انتشار کربن در جهان کمک می کند.

به گفته این شرکت ، شرکت به دلیل زمین و آب و هوای منحصر به فرد خود آزمایش در سانفرانسیسکو را انتخاب کرده است. ون ها در حال حاضر از انبار شرکت در ریچموند خارج می شوند اما به زودی به سایر انبارهای خلیج فارس گسترش می یابد. با ادامه کار ، امسال تست هایی را در ۱۴ شهر دیگر اجرا می کند تا عملکرد خودروها را ببیند.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© کپی رایت - اسپیگن | نماینده رسمی محصولات اسپیگن، انرژیا، یونیک، جی سی پال و موفی