نسخه ایمن تری از اینستاگرام برای کودکان زیر 13 سال در حال توسعه است

اینستاگرام با ایجاد نسخه ای از سیستم عامل خود که برای کودکان زیر ۱۳ سال طراحی شده است ، ردپای فیس بوک را دنبال می کند. همین چند روز پیش ، اینستاگرام مجموعه جدیدی از ویژگی های ایمنی را برای کمک به والدین برای اطمینان از اینکه فرزندانشان یک تجربه سالم در سیستم عامل دارند ، ترسیم کرد ، و از ورود بچه های زیر ۱۳ سال در اینستاگرام جلوگیری شود. طبق BuzzFeed News ، که به یادداشت داخلی نوشته شده توسط VP از محصولات Vishal Shah استناد می کند ، در حال حاضر نسخه ای از اینستاگرام برای کودکان ۱۳ یا پایین تر در دست توسعه است.

علاوه بر این ، مدیر اینستاگرام ، آدام ماسری نیز در مصاحبه با BuzzFeed News این برنامه ها را تأیید کرد. موسری اشاره کرد که اگرچه این شرکت ورود کودکان زیر ۱۳ سال را ممنوع می کند ، اما شناسایی سن آنها کاری دشوار است ، خصوصاً با توجه به این واقعیت که اکثر کاربران جوان در اواخر نوجوانی خود اسناد شناسایی مناسب را دریافت نمی کنند. برای یادآوری ، شرکت مادر فیس بوک در حال حاضر چنین محصولی به نام Messenger Kids را دارد و ممکن است به عنوان الگویی برای پیگیری اینستاگرام باشد.

اینستاگرام اخیراً به دلیل یکی از سمی ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی که باعث افزایش استرس ، تعیین انتظارات غیر واقعی ، زورگویی و سو abuse استفاده آنلاین می شود ، تحت اسکنر قرار گرفته است. به تازگی ، این شرکت ویژگی هایی را راه اندازی کرده است (که به طور فعال در حال آزمایش است) که می تواند سمیت را در سیستم عامل مانند لایک‌های پنهان و غیرفعال کردن حساب هایی که پیام های سو ab استفاده می کنند ، مهار کند ، اما کارهای بیشتری باید انجام شود.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© کپی رایت - اسپیگن | نماینده رسمی محصولات اسپیگن، انرژیا، یونیک، جی سی پال و موفی