در حدود یک سال گذشته ، چندین شرکت فناوری در نرم افزار خود ابزاری را برای کمک به مشتریان در حفظ ایمنی در طی بیماری همه گیر در حال استفاده یکپارچه کرده اند. یکی از این سازمانها اپل است که چندین ویژگی مرتبط با جلوگیری از گسترش COVID-19 را ارائه داده است. در جولای سال ۲۰۲۰ ، اپل مپ شروع به اطلاع رسانی به کاربران کرد که اگر اخیراً در سطح بین المللی سفر کرده اند ، خود را قرنطینه کنند. اکنون ، این نرم افزار برای نشان دادن مکان های مراکز واکسیناسیون COVID-19 در ایالات متحده به روز شده است.

اطلاعات مربوط به مراکز واکسیناسیون از VaccineFinder ارائه می شود که یک سرویس آنلاین رایگان است که توسط بیمارستان کودکان بوستون ساخته شده است. در حال حاضر اطلاعات مربوط به ۲۰،۰۰۰ مکان واکسیناسیون در سراسر ایالات متحده را نشان می دهد ، و این داده ها اکنون با نقشه های اپل ادغام شده است. اپل قصد دارد مکان های بیشتری را در هفته های آینده اضافه کند.

کاربران اپل مپس می توانند با استفاده از قابلیت نوار جستجو یا درخواست سیری ، مراکز واکسیناسیون را جستجو کنند. کارتهای پلاک برای مکانها اطلاعات دیگری مانند ساعات کار ، وب سایت و شماره تماس را نیز نشان می دهند. ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و مشاغل ثبت نشده در VaccineFinder همچنین فرصت دارند در اپل ثبت نام کنند تا اطلاعات خود را در Maps نشان دهند.

این حرکت آخرین تلاش اپل برای کمک به کاربران در این زمانهای تلاش است. در طی چند ماه گذشته ، چندین ویژگی به Maps اضافه شده است از جمله نشان دادن مکان آزمایش COVID-19 در کشورهای مختلف ، اجازه می دهد تا کسب و کارها دستورالعمل های مربوط به همه گیری را منتقل کنند و دانش دانش سیری را شامل اطلاعات مربوط به خریدها ، غذاخوری در فضای باز و راهنمایی های عمومی می کند. مربوط به همه گیری است.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© کپی رایت - اسپیگن | نماینده رسمی محصولات اسپیگن، انرژیا، یونیک، جی سی پال و موفی