این دستگاه صوتی کوچک صدا را کاملاً واضح می کند

شما از زمان جدا شده از دنیا هوشمندانه استفاده کرده اید. پیشرفت های خانه شما عالی به نظر می رسد و مهارت های آشپز شما هیچ یک از آنها نیست. شاید حتی یک هیاهوی جانبی vlogging را انتخاب کرده باشید. برای مورد دوم ، شما به آخرین فن آوری صوتی نیاز دارید و ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

با AudioWow ، سازندگان می توانند شاهکارهای خلاقانه خود را در جاده ها ببرند. با استفاده از بلوتوث ۵.۰ ، این میکروفون استودیوی صوتی با تاخیر بسیار کم صدا بی سیم و چند کاناله را انتقال می دهد. این دستگاه کوچک و در عین حال همه کاره از قابلیت حذف صدا در چند سطح برخوردار است ، بنابراین در حالی که مشغول کار از راه دور یا آموزش مجازی هستید ، هرگز از ترافیک بیرون ، سگ یا هر هم اتاقی که با شما فاصله اجتماعی دارند ، اذیت نخواهید شد.

به چیزی چند منظوره نیاز دارید؟ AudioWow همچنین به عنوان یک مترجم کار می کند و گفتار را برای صادرات به دستگاه مورد علاقه شما به متن تبدیل می کند ، بنابراین رونویسی کار سخت صداگذاری شما لازم نیست که دلهره آور باشد. همچنین به عنوان تغییر دهنده صدا ، اکولایزر ، رمیکسر ، ضبط کننده ، هماهنگ کننده عمل می کند و به طور خستگی ناپذیر برای تولید گفتار بدون درز کار می کند

حالا برای چیزهای جالب. خواه ستاره ویروسی بعدی باشید یا از اتاق خواب خود به عنوان فضای پادکست برای پروژه حیوان خانگی جدید خود استفاده کنید ، می توانید از AudioWow در همه برنامه های مورد علاقه خود مانند Facebook ، TikTok یا Snapchat استفاده کنید. یک vlogger دوم با خود دارید تا در مورد همه چیز سریال صحبت کند؟ AudioWow همچنین دارای حالت TWS است ، بنابراین برای ادغام آسان می توانید دو مورد مشابه را به یک تلفن متصل کنید. و برای سهولت کارها ، برنامه AudioWow به شما ابزارهای اضافی را می دهد تا بتوانید با کاهش سر و صدا ، طنین انداز ، تغییر صدا ، موسیقی و میکس ، بازی کنید و تمام آنچه را که برای زنده کردن رویاهای صدای خود لازم دارید به شما می دهد.

بدانید که چرا ۲۵۰۰ نفر ۳۲۱،۶۴۷ دلار برای بدست آوردن این پادکستر جیبی قدرتمند در Kickstarter جمع کردند. AudioWow دریافت کنید: استودیوی بی سیم صوتی در اندازه جعبه همسان برای تلفن همراه با قیمت ۱۳۹ دلار (با قیمت ۱۷۹ دلار) با کد AUDIO20.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© کپی رایت - اسپیگن | نماینده رسمی محصولات اسپیگن، انرژیا، یونیک، جی سی پال و موفی