ارزش بیت کوین به 60 هزار دلار رسید

بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است و برای اولین بار در تاریخ ۱۲ ساله خود ، مرز ۶۰ هزار دلار را کسر می کند. ارز دیجیتال در ۲۱ فوریه ۵۸،۰۰۰ دلار سقوط کرد و یک هفته بعد به پایین ترین سطح ۴۳،۵۰۰ دلار رسید. از آن زمان به بعد ، بیشتر به سمت جلو و بالا رفته است ، و فقط چند عقبگرد در راه است.

طبق CoinDesk ، این نقطه عطف در حدود ساعت ۶:۳۰ صبح مرکزی در ۱۳ مارس رخ داد که ارزش یک بیت کوین به ۶۰۳۲۲ دلار و ۶۰ سنت رسید. قیمت ها از آن زمان تاکنون اندکی کاهش یافته است و در حال حاضر در حدود ۵۹،۹۷۵ دلار است.

برترین ارز رمزنگاری شده جهان با اوج بازار از اواخر سال گذشته داغ شده است و هر کسی در مورد وضعیت بعدی به کجا حدس می زند.

علاقه موسسات در سال ۲۰۲۱ با شرکتهایی مانند Mastercard متعهد شده است که از رمزنگاری پشتیبانی کنند امسال به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. بانک های بزرگ همچنین مانند شرکت های فن آوری مانند PayPal، تسلا و توییتر در معرض هجوم رمزنگاری قرار دارند. شرکت های هوش تجاری مانند MicroStrategy نیز سرمایه گذاری های کلانی انجام می دهند و ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که شیدایی NFT اکنون در حال جابجایی است.

نکته دیگری که قابل تأمل است این است که مرحله آخر چک های محرک از آخر هفته جاری به حساب های بانکی آمریکایی ها ضربه می زند. آیا ممکن است مقداری از آن پول به رمزنگاری منتقل شود؟

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© کپی رایت - اسپیگن | نماینده رسمی محصولات اسپیگن، انرژیا، یونیک، جی سی پال و موفی