توییتر چندین ماه است که به طور عمومی رقیب خود در کلاب هاوس ، Spaces را آزمایش می کند ، اما این فقط مختص کاربران iOS است. از امروز ، کاربران Android می توانند آن را سرگرم کنند. در یکی از توییت ها گفته شده:

افراد Android ، بتا ما در حال رشد است! از امروز می توانید در هر فضایی بپیوندید و صحبت کنید. به زودی شما می توانید موارد شخصی خود را ایجاد کنید اما ما هنوز در حال بررسی برخی موارد هستیم. for خود را برای فضاهای زنده در بالای خانه خود نگه دارید

Spaces همانند کلاب هاوس ، به کاربران توییتر مکانی می دهد که در واقع می توانند با افرادی که از صدا استفاده می کنند صحبت کنند. اگر تماس کنفرانسی عمدتا با غریبه انجام شود ، نوعی تماس کنفرانسی در سال ۲۰۲۱ است. همچنین دارای چند ویژگی منحصر به فرد است ، مانند زیرنویس AI برای مکالمات.

متأسفانه ، توییتر هنوز قابلیت کاملی از Spaces را به کاربران Android ارائه نمی دهد. در حال حاضر ، کاربران اندروید می توانند در یک Space بپیوندند و صحبت کنند ، اما هنوز نمی توانند اتاق خود را ایجاد کنند – توییتر می‌گوید که این قابلیت به زودی ارائه می شود. در مورد زمان ورود آن به دسک تاپ نیز خبری نیست.

هنوز هم ، با توجه به اینکه به نظر می رسد همپوشانی قابل توجهی بین کاربران توییتر و طرفداران کلاب هاوس وجود دارد ، انتقال به این فضای ، احمقانه ، فضای زیادی را برای توییتر حس می کند. علاوه بر این ، خوب است که سرانجام شبکه اجتماعی شروع به انشعاب کرد. در اینجا امیدوارم که بتواند حرکت را ادامه دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© کپی رایت - اسپیگن | نماینده رسمی محصولات اسپیگن، انرژیا، یونیک، جی سی پال و موفی