LG اولین نگاه اجمالی به تلفن قابل رویت آینده خود را در ماه ژانویه ارائه داد. از آن زمان ، شایعات متناقضی درباره دستگاه شنیده ایم. با این حال ، این شرکت قبلاً تأیید کرده است که LG Rollable را در سال 2021 به بازار عرضه خواهد کرد. اکنون ، این تلفن در بلوتوث SIG مشاهده شده است ، که نشان می دهد نسخه رسمی آن در گوشه ای قرار دارد.

LG Rollable گواهینامه Bluetooth SIG را دریافت کرده است. در حالی که این گواهینامه مشخصات دستگاه آینده را نشان نمی دهد ، اما شماره مدل تلفن – LM-R910N – و نام محصول – LG Rollable را برجسته می کند. علاوه بر این ، در گواهینامه ذکر شده است که دستگاه “یک محصول نهایی” است. این باعث می شود ما باور کنیم که دستگاه قرار است در ماه های آینده راه اندازی شود.

درز اطلاعات قبلی گفته است که LG Rollable می تواند در ماه ژوئن به بازار عرضه شود. نکته مهم این است که این گوشی قرار بود در ماه مارس راه اندازی شود اما به ژوئن موکول شده است. این دستگاه قبلاً در پایگاه داده حمل و نقل داخلی کره جنوبی ثبت شده است. همچنین همان مدل LM-R910N را نشان داد.

LG Rollable می تواند از صفحه نمایش 7.4 اینچی قابل رول بهره ببرد. احتمالاً در نسبتهای مختلف کار خواهد کرد. ممکن است حالت Phone با وضوح پیکسل 2428 × 1080 پیکسل و نسبت ابعاد 20: 9 وجود داشته باشد. همچنین می توانید یک حالت ویدئو دریافت کنید که ممکن است دارای رزولوشن 2428 × 1366 پیکسل و نسبت ابعاد 16: 9 باشد. به همین ترتیب ، می تواند شامل یک حالت بهره وری با وضوح پیکسل 2428 × 1600 پیکسل و نسبت ابعاد 3: 2 باشد.

گفته می شود LG Rollable مجهز به 16 گیگابایت رم است. علاوه بر این ، گفته می شود که توسط چیپ ست پرچمدار کوالکام اسنپدراگون 888 تأمین می شود. این می تواند با یک باتری 4200 میلی آمپری ارائه شود.

ما انتظار داریم که این شرکت دستگاه های آینده خود را به زودی با معرفی LG Rollable که در ژوئن عرضه می شود ، اذیت کند. با این حال ، هیچ تأیید رسمی در مورد تاریخ عرضه وجود ندارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *