Razer Kiyo به لطف نور حلقه ای داخلی که به طور مساوی سوژه های خود را روشن می کند ، یکی از منحصر به فردترین وب کم های بازار بود – و هنوز هم هست. سه سال بعد، وب کم به لطف همه گیر شدن در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین لوازم جانبی رایانه شخصی است ، بنابراین زمان آن فرا رسیده است که Razer از Razer Kiyo Pro ، وب کم ارتقا یافته ای که عملکرد بهتر در نور کم و یک میدان دید قابل تنظیم را دارد ، صرف نظر کند. ، و توانایی ضبط فیلم های 1080p با سرعت 60 فریم در ثانیه.

اولین و بارزترین چیزی که متوجه خواهید شد این است که چراغ حلقه منحصر به فرد مخلوط شده است. متأسفانه ، Razer به دلیل بهبود عملکرد کم نور Kiyo Pro دیگر ضروری نمی داند. در واقع، Razer در این قسمت جلوی خود را نگرفت و سانسور 2.1 مگاپیکسلی 1 / 2.8 CMOS را با فناوری STARVIS سونی انتخاب کرد ، یک فناوری پیکسل با نور پس زمینه که در دوربین های امنیتی معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد تا جزئیات بیشتر – شرایط نور

با استفاده از نمونه های توزیع شده توسط Razer ، Kiyo Pro تصاویر و فیلم های متعادل و با جزئیات بسیار عالی تولید می کند ، خواه یک اتاق تقریبا تاریک باشد که فقط با چند چراغ RGB یا شرایط روی حیله و تزویر مانند یک پنجره روشن پشت کاربر است.

بدون چراغ زنگ دار، Kiyo Pro به نظر می رسد مانند یک لنز است که از بدنه DSLR بیرون کشیده شده است. این واقعیت که به نظر می رسد کمتر به یک محیط پیرامونی gamer شباهت دارد و بیشتر به یک وب کم حرفه ای شبیه است ، به Kiyo Pro اعتبار سازمانی خاصی را می بخشد. مطمئناً در اتاق هیئت مدیره به نظر نمی رسد. یک میدان دید قابل تنظیم جدید در Kiyo Pro است که به شما اجازه می دهد بین سه گزینه 103 درجه ، 90 درجه یا 80 درجه انتخاب کنید.

وسیع ترین میدان دید دوربین را برای استفاده در اتاق های اجتماعات کوچکتر و همچنین تماس های ویدیویی خانوادگی مناسب می کند. گزینه میانی به شما اجازه می دهد تا پخش کننده ها هنگام بازی ، سوآگ خود را که از نظر استراتژیک قرار دارد به نمایش بگذارند و باریکترین میدان دید 80 درجه برای مکالمات ویدیویی 1: 1 معمول تر است.

همانند مدل قبلی خود ، Kiyo Pro از گزینه های نصب انعطاف پذیر برای مانیتور ، رومیزی یا سه پایه پشتیبانی می کند که در صورت ترکیب با FOV گسترده ، حتی بیشتر امکانات را برای شما باز می کند. طبیعتاً می توانید آن را طوری تنظیم کنید که فقط بهترین زوایا را نشان دهد. Kiyo Pro ویدئوی بدون فشرده سازی با کیفیت 1080p با سرعت 60 فریم در ثانیه را تولید می کند ، بنابراین شما باید ظاهری نرم و روان داشته باشید. دیگران باید با پهنای باند و سرعت مقابله کنند زیرا لیوان شما از اینترنت پخش می شود ، بنابراین مسافت پیموده شده در آنجا متفاوت خواهد بود.

همچنین یک حالت HDR 30fps وجود دارد که مناطق تحت پرواز یا تحت نور را اصلاح می کند. البته دوربین شامل میکروفون داخلی استریو داخلی نیز هست ، اما من همچنان یک میکروفون اختصاصی را برای حداکثر شفافیت پیشنهاد می کنم ، به خصوص در جریانی که طرفداران شما دارند یا تماس کاری که هر افت کیفیت صدا مانع بهره وری می شود.

در حالی که دوربین به برق متصل است ، Razer از طریق برنامه Synapse برخی گزینه های شخصی سازی را ارائه می دهد. این ممکن است در محیط های شرکتی وجود داشته باشد ، جایی که Synapse احتمالاً یک برنامه بازی محسوب می شود و نصب آن ممنوع است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *