شرکت سامسونگ به تازگی آپدیت One UI 3.1 را برای گوشی هوشمند تاشو سال 2020 خود یعنی Galaxy Z Fold2 5G منتشر کرد. سامسونگ نمی گوید One UI 3.1 را در چه کشورهایی بارور می کند ، اما جزئیات تغییراتی را که این به روزرسانی در گوشی هوشمند تاشو ایجاد کرده است، ارائه داد.

با استفاده از One UI 3.1 ، چند وظیفه سازی در Galaxy Z Fold2 5G آسان تر می شود، زیرا کاربران اکنون می توانند به سرعت به حداکثر سه ویندوز چند فعال فعال در صفحه اصلی از طریق برگه Recents برگردند ، در حالی که می توانند دو Multi را نیز به همراه داشته باشند.

اکنون می توانید با فشردن طولانی مدت اعلان مربوطه ، یک پنجره چند منظوره را مستقیماً از طریق اعلان ها در پنل سریع باز کنید و سپس آن را روی صفحه بکشید و رها کنید. علاوه بر این، اعلان ها در Quick Panel اکنون دسته بندی شده اند و شما می توانید با حرکات کش رفتن به سرعت بین کنترل های مختلف رسانه در Quick Panel جابجا شوید.

سامسونگ با One UI 3.1 ویجت های آب و هوا را بر روی صفحه اصلی و صفحه اصلی همگام سازی می کند تا اطلاعات یکسانی را به کاربران ارائه دهد و در عین حال به آنها امکان می دهد این صفحه ها را با دو ضربه یا لمس کف دست خاموش کنند. سامسونگ همچنین برخی از پیشرفت ها را در برنامه دوربین ایجاد کرده است. اکنون به شما امکان می دهد موقعیت کنترلها را هنگام عکاسی در حالت Flex تنظیم کنید که در پنجره پیش نمایش نیز دکمه های Delete و Share را دریافت می کنید.

علاوه بر این ، وقتی در حالت Flex حالت تماس ویدئویی برقرار می شود ، می توانید نیمه بالای صفحه را با ویدئوی فرد در انتهای دیگر پر کنید. علاوه بر همه این پیشرفت ها ، سامسونگ تم های روشن و تاریک را در Galaxy Z Fold2 5G با One UI 3.1 به روز کرده و نوار لغزنده عمودی را مجدداً طراحی کرده تا از شلوغی بصری صفحه استفاده کند.

برای کسب جزئیات بیشتر به بخش تنظیمات رفته و آن را دریافت کنید.

منبع

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *